banner417
banner425
09 Nisan 2015 Perşembe 17:23
63 Okunma
MHP Grup Başkanvekili Halaçoğlu:
banner416

KAYSERİ (AA) - MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, "Allah nasip ederse MHP hiç kimsenin ummadığı şekilde Kayseri'den ve Türkiye genelinden büyük bir oy patlamasıyla birinci çıkacaktır" dedi.

Halaçoğlu, partisinin il başkanlığında düzenlenen milletvekili adayları tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, 7 Haziran'da sadece milletvekilli seçimi olmayacağını "Türkiye'nin var oluş yok oluş" seçimi yapılacağını savundu.

Türkiye'nin kurtuluşu için mücadele edeceklerini ve seçimde MHP'nin kimsenin tahmin edemeyeceği bir oy oranına ulaşacağını ifade eden Halaçoğlu, şunları söyledi:

"Allah nasip ederse MHP hiç kimsenin ummadığı şekilde Kayseri'den ve Türkiye genelinden büyük bir oy patlamasıyla birinci çıkacaktır. Bizim yaptırdığımız sadece siyasete yönelik kamuoyu yoklamalarında MHP'nin yüzde 40'ların üzerine çıktığını görüyoruz. Bunun gerçekleşmiş olduğunu 7 Haziran sonrası göreceğiz. Çünkü Türk milleti necip bir millettir, ne zaman kime oy vereceğini ve ne zaman silkeleneceğini çok iyi bilir."

Konuşmaların ardından MHP Kayseri milletvekili adayları Halaçoğlu'nun yanı sıra Hasan Ali Kilci, Süleyman Korkmaz, Metin Soylu, Mehmet Özmen, Eser Türkistanlı Saka, Mete Taştan ve Sevim Koçyiğit kamuoyuna tanıtılarak fotoğraf çektirildi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426