banner417
banner425
12 Aralık 2014 Cuma 17:16
35 Okunma
Mhp’li Ayhan:
banner416
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, "Ankara’da ne söylüyorsak Tunceli’de de aynısını söylüyoruz" dedi.

MHP’nin Sarayköy İlçe Kongresi, Belediye Düğün Salonu’nda yapılırken, kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, MHP İl Başkanı Ferudun Ünal, Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Coşkun, Ülkü Ocakları Denizli İl Başkanı Hüseyin Ülgen ve partililer katıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Ayhan yaptığı konuşmada, "Milliyetçi Hareket Partisi ülkenin arka kapı diplomasilerine, üçüncü gözlere, üst akıllara hiçbir zaman teslim edilmesine rıza göstermeyecektir. Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’nin tamamında siyaset yapacak yeterliliğe, güce ve kucaklayıcı hasletlere sahiptir. Tunceli’nin diğer vilayet ve vatan köşelerimizden hiçbir farkı yoktur. Partimiz Ankara’da ne söylüyorsa Tunceli’de, Erzurum’da, Denizli’de, İstanbul’da aynı şeyleri söylemektedir. Genel Başkanımızın Tunceli ziyareti bunu açıkça ortaya koymuştur" dedi.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Tek listeyle gidilen seçimlerde Ahmet Çelikak, 390 üyenin 317’sinin oyunu alarak MHP Sarayköy İlçe Başkanı oldu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426