banner417
banner444
11 Mart 2016 Cuma 17:33
13 Okunma
Milletvekili Soysal, vatandaşların sorunlarını dinledi
banner416

YOZGAT (AA) - Ak Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, halk günü toplantısını düzenleyerek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Yozgat İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Soysal, toplantı sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, Yozgat halkının sorunları ile yakından ilgilendiklerini söyledi.

Her bir vatandaşın sorunlarını kendi sorunları gibi gördüklerini ifade eden Soysal, "Yozgat ve ilçelerinde sıklıkla halk günü toplantıları düzenliyoruz. Bu gün de Yozgat merkezde halkımızla buluştuk. Onların sorunlarını dinledik, çözüme kavuşturmak için de çalışmalara başladık. Her bir vatandaşımızın sorunu ile kendi sorunumuz gibi ilgileniyoruz" dedi.

Toplantılara devam edileceğini belirten Soysal, "Daha önce de merkez ve ilçelerimizinde halkımızla buluştuk. Bundan sonra da bu tür toplantılarımıza devam edeceğiz. Bize güvenip meclise gönderen vatandaşlarımızın sıkıntı ve dertleri ile yakından ilgilenmek bizim öncelikli görevlerimizden bir tanesi" diye konuştu.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426