banner417
banner425
05 Kasım 2014 Çarşamba 14:32
52 Okunma
Milletvekili Ünal’a Fındık Raporu
banner416
Ordu’dan Ankara’ya giden oda başkanları AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal’ı ziyaret ederek, Ordu’nun tek geçim kaynağı olan fındık ürünü ile ilgili hazırladıkları raporu takdim ettiler.

Ordu Ticaret Borsa Başkanı Ziver Kahraman, Ordu Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu Başkanı ve Perşembe Ziraat Odası Başkanı Arslan Gürgentepe Ziraat Odası Başkanı İhsan Yılmaz ve Çaybaşı Ziraat Odası Başkanı Süleyman Saka, AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal’ı ziyaret ederek, fındık ile ilgili bir rapor takdim ettiler.

30 Mart 2013 tarihinde meydana gelen don afeti sonrası fındık ürününde ciddi kayıpların oluşması ve üreticileri zor durumdan kurtarmak için yeni yol haritalarının çizilmesi için hazırlanan rapor Milletvekili Fatih Han Ünal’a sunularak destek istendi. Milletvekili Fatih Han Ünal’da dosyayı alarak, “Bu konuyla bende yakından ilgileniyorum. Böyle detaylı bir raporun hazırlanması bizi son derece memnun etmiştir. Bende bu dosyayı ilgili yerlere ulaştıracağım. Üreticilerimizin beklentilerini karşılayacak, sorunlarını çözecek adımları atacağız” dedi.

Oda Başkanları Milletvekili Fatih Han Ünal’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek Ankara’dan ayrıldılar.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426