Milletvekilleri mazbatalarını alıyor

AK Parti'nin Aksaray milletvekilleri İnceöz, Aydoğdu ve Serdengeçti'ye mazbataları verildi

Milletvekilleri mazbatalarını alıyor

banner390

AKSARAY (AA) - AK Parti Aksaray milletvekili seçilen AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz ile Cengiz Aydoğdu ve Mustafa Serdengeçti mazbatalarını aldı.

AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay ve parti üyeleriyle Aksaray Adliyesi'ne gelen milletvekillerine mazbatayı, İl Seçim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Kebeşoğlu takdim etti.

İnceöz, adliye çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, bu seçimde kazananın Türkiye olduğunu söyledi.

 Seçimde partisine oy verenlere teşekkür eden İnceöz, "Ben bu mazbatayı 7 Haziran'da da aldım.  O zaman çok buruktum, ülkem adına endişelerim vardı ama 1 Kasım seçimlerinden sonra bu mazbatayı almaktan çok mutluyum. Amacımız halkımıza, ülkemize en iyi şekilde hizmet etmektir" diye konuştu.

Aydoğdu ise bugüne kadar aldığı en anlamlı belgenin, mazbata olduğunu dile getirdi. Bu belgenin halk tarafından verilen mezuniyet belgesi olduğunu ifade eden Aydoğdu, "Bu şerefin tarifi mümkün değil. Allah bizleri mahcup etmesin" diye konuştu.

Serdengeçti de bugün itibarıyla tüm Aksaraylıların milletvekili olduklarını vurgulayarak, "Bize oy versin vermesin, destek versin vermesin bütün şehrin milletvekili olarak hizmet edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Milletvekilleri daha sonra partililerle adliye önünde fotoğraf çektirdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.