Türkiye sandık başında

- MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz: - ''Umut ederim ki katılımın yüksek olduğu, herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı, seçimlerin sonucuna tesir edecek bir aksaklığın, güvenlik probleminin ve hadisenin yaşanmadığı, huzur, güven ve sükun içerisinde bir seçim olur''

Türkiye sandık başında

banner390

YOZGAT (AA) - MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, ''Umut ederim ki katılımın yüksek olduğu, herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı, seçimlerin sonucuna tesir edecek bir aksaklığın, güvenlik probleminin ve hadisenin yaşanmadığı, huzur, güven ve sükun içerisinde bir seçim olur'' dedi.

Durmaz, memleketi Yozgat'ta, Halide Edip Adıvar Kız Teknik Meslek Lisesindeki 1097 numaralı sandıkta oy verdi. 

Okuldaki diğer sandıkları da gezen Durmaz, görevlilere kolaylık diledi.

Durmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin barış ve sükunet içerisinde geçmesini dileyerek, seçimlerin ülkeye, millete ve memlekete hayırlı sonuçlar getirmesi temennisinde bulundu.

Türkiye'nin bugün sandık başına gittiğini ifade eden Durmaz, "Umut ederim ki katılımın yüksek olduğu, herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı, seçimlerin sonucuna tesir edecek bir aksaklığın, güvenlik probleminin ve hadisenin yaşanmadığı, huzur, güven ve sükun içerisinde bir seçim olur. Neticesinin de milletimize memleketimize hayırlar getirmesini Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum" diye konuştu.

Durmaz, daha sonra diğer okuldaki sandıkları gezerek sandık görevlileriyle sohbet etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.