15 Saniyede Kalp Anjiyosu

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi bünyesinde bulunan bilgisayarlı tomografi cihazında 15 saniyede kalp anjiyosu yapılıyor.Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi, bünyesinde bulundurduğu bilgisayarlı tomografi cihazıyla vatandaşların kalp ve damar...

15 Saniyede Kalp Anjiyosu

banner390
Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi bünyesinde bulunan bilgisayarlı tomografi cihazında 15 saniyede kalp anjiyosu yapılıyor.

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi, bünyesinde bulundurduğu bilgisayarlı tomografi cihazıyla vatandaşların kalp ve damar rahatsızlıklarında daha modern şekilde tanı koyma imkanı sağlıyor. Bu kapsamda Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesinde, 64 kesitli tomografi cihazıyla kansız ve katetersiz anjiyo 15 saniye gibi kısa sürede yapılabiliyor. Bu süre içerisinde tüm vücut görüntülemesi yapılabildiği gibi üç boyutlu çalışmalarla görüntü zenginliği artırılabiliyor. Bu yeni teknoloji sayesinde kalp ve damar hastalıklarının tanısında daha kesin, daha kısa daha pratik, daha güvenli sonuç elde edilebiliyor. Benzer şekilde çocukların ve diyalog kuramayan bilinci kapalı hastalarında, BT cihazıyla son derece hızlı bir biçimde incelemenin tamamlanabilmesi sağlanabiliyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.