Ak Partililer Kan Kardeşi Oldu

AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı, Hemofili ve Talasemi Derneği (HETADER) tarafından başlatılan ‘Kan Kardeşim Olur musun’ projesine destek verdi.Projenin ilk destekçisi olan AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı, örnek bir davranışa imza atarak,...

Ak Partililer Kan Kardeşi Oldu

banner390
AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı, Hemofili ve Talasemi Derneği (HETADER) tarafından başlatılan ‘Kan Kardeşim Olur musun’ projesine destek verdi.

Projenin ilk destekçisi olan AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı, örnek bir davranışa imza atarak, hemofili ve talasemi hastası çocuklar için kan verdi. Kan bağışına AK Parti kadın, gençlik kolları ve üyeler büyük ilgi gösterdi. AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, “Ömür boyu kana bağımlı olarak yaşayan miniklerimize hem kan, hem can kardeşi olacağız” dedi.

Kan bağışına katılan teşkilat üyelerine teşekkür eden Çolak, “AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı üyeleri 6 ayda bir bir hasta için kan bağışında bulunacak. Bu projenin içinde olmaktan çok mutluyuz. Bu projeye bütün Bursa’nın sahip çıkması gerekiyor” diye konuştu.

Çolak, bizzat kan vererek kampanyaya katkıda bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.