banner417
banner425
23 Haziran 2016 Perşembe 16:32
4557 Okunma
Arabada Doğum Yaptıran Ekip Ödüllendirildi
banner416
Geçtiğimiz günlerde Karaman’ın Hasanoba Köyünde ikamet eden hamile B.Ç,  doğum sancılarının başlaması üzerine eşi tarafından Karaman Devlet Hastanesine getirilmiş ancak acil servise alınamadan arabanın içinde doğum gerçekleştirildi. 
O gün nöbetçi acil servis çalışanları tarafından olağanüstü performansla arabanın içinde 4. bebeğini dünyaya getiren anne,  bebeğinin de sağlık durumlarının iyi olması üzerine ertesi gün taburcu edildi.  
Karaman Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Orhan FESÇEKOĞLU her zaman doğumun, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru kişiler tarafından gerçekleştirilmesiyle başarılı kabul edildiğini ancak bu olayda doğru yerin söz konusu olmadığını belirterek ancak doğru kişiler tarafından başarılı bir doğum yaptırıldığını ifade etti. 
“Arabanın içinde yaptırılan doğum esnasında hastanın mahremiyetine gereken hassasiyet gösterilmiş ve temizlik personelleri tarafından arabanın etrafına çarşaflarla bir set yapılmış. Kurumumuzda her gün pek çok doğum gerçekleştiriliyor. Ancak bu olağanüstü doğumda süreci başarılı şekilde yürüten organize eden sağlık ve temizlik tüm personelimi kutluyor, teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 
Genel Sekreter Vekili İdari ve Mali Hizmetler Başkanı Hüseyin KARASÜLEYMANLIOĞLU’da genel olarak sunulan sağlık hizmetlerinden duyulan memnuniyetin yüksek olduğunu vurgulayarak “bu tür özellikli ve normal dışı acil müdahale gerektiren durumlarda yakalanan başarı da bu memnuniyeti pekiştirmektedir. Ben tüm çalışanlarımızı ve sizi tebrik ediyor ve teşekkürlerimi iletiyorum” dedi. 
 Teşekkür alan sağlıkçılar da çalışmalarının yönetim tarafından görülmesinden ve hatta ödüllendirilmekten dolayı duydukları memnuniyeti anlattılar.  
 
Son Güncelleme: 23.06.2016 16:34
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426