Artık Tamamen Taşındı!

Bütün birimleriyle yeni Devlet Hastanesinde Hizmet Veriyor

Artık Tamamen Taşındı!

Karamanoğlu Mehmet Bey Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi binası taşındı
İlgili Galeriye Git
Karaman Devlet Hastanesine bağlı Karamanoğlu Mehmet Bey Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi binası tamamen yeni Devlet Hastanesinin bünyesine taşındı.

Yetkililer gerek basın aracılığıyla gerekse anonslarla taşındıklarını bildirmelerine rağmen hala vatandaşların eski Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine gittiklerini söylediler.

Geçtiğimiz hafta 82. Yıl Devlet Hastanesinde bulunan Fizik Tedavi, Psikiyatri gibi bölümlerini taşıyan hastane yetkilileri son olarak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesini de tamamen yeni yerine taşıdı.

Yeni Hastane nerdeyse 6 yıldızlı bir otel havasında!
Hastalar yeni Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi acilinde tedavi görmeye başladı. Bu yeni halinden çok memnun olan hastalar, modern otel havasında ki hastaneyi çok beğendiklerini ifade ettiler. Evelsi gün vefat eden Nermin Babaoğlu adına tefrişatı yapılmış odada isminin ömür boyu yaşayacak olması ve bunun yanında birçok hayırseverin adına tefrişat yapılan oda ve bölümlerin sağlığa yapılan yatırımın ne kadar önemli olduğunun da bir göstergesi oldu.

Karaman Devlet Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ek binası, hafta sonu itibariyle yeni hastanemize taşınmıştır. Çocuk hastalıkları poliklinikleri, kadın doğum servisi, poliklinikleri ve doğumevi acil servisi tamamı ile hizmet vermeye başlamıştır. 
Ayrıca Karaman Devlet Hastanesi 82. Yıl ek binası Fizik Tedavi Kliniği, ünitesi, TRSM, Psikiyatri Servisi ve poliklinikleri hizmet vermeye başlamıştır. Randevu almak isteyen ve bize ulaşmak isteyen vatandaşlarımız, şu anki mevcut numaraları kullanacaklardır.
Çok yakında hizmete girecek olan santral numaralarımız: 
(0 338) 217 00 10
(0 338) 217 00 11
(0 338) 217 01 11
(0 338) 217 20 10İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Dikkatinize saglik onemli - 3 yıl önce
saglik denilince su an insanlar neyi anliyor doktora gidiyorsun sagligini ogrenip tedaviyi ona gore hareket ediyorsiun, bazen oyle olmuyor ne yazikki, nedenmi basima gelen olaylardan bitane, soyleyeyeyim yirmi yildir yasadigim rahatsizligim, zayifligim neymis mide piskolojik mahkum ediyorlar insani iki evlilik bitirdim hastalik icin sebebi yok sonucunda izmarit ictim bunuda ev doktoru kanda,bakteri oldugunu soyledi,hasteneye gittim,temizlik icin kuuur verdililer,bizim hastalik evyardimicinisinin lafiyla oldu kan kanseri niyeymis parami alamadim bende islerimin bir kismini yaptirdiktan sonra parani aldin defol git dedim mesele doktoru korkutarak cami cematiyle birlikte benim alti ay omrune mahkum etmek halbuki doktorun yapacagi belli hastanin yapacagi bellli
arayi karistiranlar camideki insanlar neyimis sosyallar muslumanlar dokr degil
ayni dusunceyi tasimiyormus peki saglik calisanin bundan haberi varmi gundemde olabilmek icin birseyler uyduruyorlar para icni yapamayacagi yok