banner417
banner444
21 Kasım 2014 Cuma 13:54
69 Okunma
Başkan Ataç’dan Lösemili Çocuklara Ziyaret
banner416
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Osmangazi Tıp Fakültesi Çocuk ve Hemotoloji Bölümünde Lösemi tedavisi gören çocukları ziyaret etti.

Başkan Ataç, hem Tepebaşı Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri TEBEV’in dışarıdan takibinde bulunan hem de Çocuk ve Hemotoloji Bölümünde tedavi görev çocukları ziyaret ederek çocuklar ve aileleri ile sohbet etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Osmangazi Tıp Fakültesi Çocuk ve Hemotoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Özcan Bör’e tedavi görev çocukların ortak kullanım alanlarında keyifli vakit geçirmeleri için Play Station oyun cihazları hediye etti.

Başkan Ataç yaptığı açıklamada Türkiye’de Lösemi hastalığı konusunda her geçen yıl artan bir duyarlılık olduğunu belirterek, bu duyarlılığın artmasına rağmen Osmangazi Tıp Fakültesi Çocuk ve Hemotoloji Bölümü gibi örnek tedavi birimlerinin yaygınlaştırılması gerektiğini söyledi.

Ataç Osmangazi Tıp Fakültesi Çocuk ve Hemotoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Özcan Bör de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Ataç2a teşekkür etti.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426