banner417
banner425
13 Nisan 2016 Çarşamba 10:29
1030 Okunma
Doğuştan Sünnetli Çocuk Karaman'da Tedavi Oldu
banner416

Afyonkarahisarlı Sultan – Süleyman Yerlikaya çiftti 23 aylık çocukları A.Y’nin ameliyatı için, ilk çocuklarının da tedavisini Afyon’da gerçekleştiren Op. Dr. Orhan Fesçekoğlu’na getirdi.
Doğuştan peygamber sünneti (hipodpadias) olan ve tedavisi için cerrahi müdahale gereken oğlunun sağlık sorunları nedeniyle Karaman Devlet Hastanesine gelen anne Sultan Yerlikaya yaptığı açıklamada, Çocuk Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Orhan Fesçekoğlu’nu Afyon’dan tanıdıklarını, ilk çocuklarının tedavisinde kendilerine çok yardımcı olduğunu belirterek kendisinin hekimliğine, cerrahisine güvendiklerini ve her şeyden önce insanlığını çok sevdiklerini belirtti. “Ameliyatımız başarılı geçti. Yaklaşık bir haftadır hastanedeyiz. Hastaneden ve diğer personellerden çok memnun kaldık. Başta doktorumuz Op. Dr. Orhan Fesçekoğlu’na ve emek veren tüm çalışanlara teşekkür ediyorum” dedi. 
Op. Dr. Orhan Fesçekoğlu’da açıklamasında, hasta yakınlarının kendisini ilk aradıklarında bu ameliyatın Afyon’da da yapılabileceğini söylediğini ancak ailenin ısrarla çocuklarının tedavisini ve ameliyatını kendisinin yapmasını istediklerini dile getirdi.  Op. Dr. Fesçekoğlu “ Afyon’da hem çocuk Hastanesi hem de Tıp Fakültesi Hastanesi var. Buna rağmen buraya gelmeleri, bizi ve hastanemizi tercih etmeleri bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Küçük hastamızın ameliyatı başarılı şekilde geçti. Halen sondası mevcut. Sondası bir iki güne kadar çıkarılarak kontrolleri yapılacak.  Ve ardından taburcu edilecek”  şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 13.04.2016 10:34
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426