banner417
banner444
07 Ağustos 2015 Cuma 11:40
2772 Okunma
GENEL SEKRETER DR. AYHAN ERENOĞLU ERMENEK ‘İ FETHETTİ
banner416
Karaman Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu Ermenek Devlet Hastanesi inşaat ve yenileme çalışmalarını incelemek üzere İlçeye ziyarette bulundu.
Dr. Ayhan Erenoğlu Devlet Hastanesinin inşaat sahasında incelemelerde bulunarak ilgili firma yetkilisinden bilgi aldı.  Ermenek Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mehmet Alagöz ve diğer idarecilerin de eşliğiyle yapılan gezi turunda planlamalarla ilgili bilgi paylaşımı yapıldı.  Genel Sekreter çalışmaların süratle ve titizlikle devam ettiğini, tahminlerinden önce binaların hizmete gireceğinden bahsederek,  tıbbı donanımının ve mefruşat ve idari malzeme yönünden planlamalarının yapılmasını istedi.  
AYHAN ERENOĞLU, HASTA VE ÇALIŞANLARLA SOHBET ETTİ
Dr. Ayhan Erenoğlu her zaman olduğu gibi hastane ziyaretinde çalışanları yerinde ziyaret ederek onlarla sohbet etti.  Genel Sekreter Erenoğlu, “Sizi her ziyaretimde zor koşullarda çalıştığınızı gördükçe, size karşı hem mahcubiyetimiz hem de minnettarlığımız artıyor. Sona yaklaşılıyor. İnşallah çok güzel bir sağlık tesisiniz olacak ve bu fedakârlığınızın karşılığını alacaksınız.“ şeklinde konuştu.   Yatan ve poliklinik hastalarla da diyaloga giren Dr. Ayhan Erenoğlu , “Sizlere kesintisiz hizmet vermek için çalışıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” dedi. 
ERENOĞLU; ERMENEK KAYMAKAMINI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Genel Sekreter Dr. Ayhan Erenoğlu Ermenek Kaymakamı Eyyüp Güngör’Ü de makamında ziyaret ederek devam eden inşaat ve yenileme çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Yapılan görüşmede Ermenek halkının tüm sağlık hizmetlerinin merkeze ve diğer illere gitmeden ilçelerinde alabilecekleri bir sağlık tesisinin oluşturulması için fikir alışverişinde bulunuldu.  

Son Güncelleme: 07.08.2015 21:43
Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426