Hastanemiz Acil Servis Farkıyla da Öncü

Karaman Devlet Hastanesi tanıtım turumuzda bu hafta ACİL SERVİS’ imiz yer alıyor

Hastanemiz Acil Servis Farkıyla da Öncü

banner390
 Yenilenen odaları, yatakları ve cihazları ile özel hastaneleri aratmayan Acilimiz, yaklaşık 320 m2 üzerine kurulmuş, 9 dahiliye, 9 cerrahi, 10 çocuk, 3 kadın doğum yatağı ve diğer müşahade ve müdahale odaları ile toplam 42 yatağı bulunmakta olup; eski üç hastanemizin toplamından daha büyük bir yer işgal etmektedir.
16 Doktor (2 Acil Uzmanı ve 14 Pratisyen Hekim) ve 49 Hemşire ekibi ile 7/24 kesintisiz hizmet veren Acil Servisimiz ayda yaklaşık 25 bin hasta müracaatını karşılıyor. Sadece acil vakalar değil, enjeksiyon, pansuman ve triaj hizmetini de 24 saat karşılayan güler yüzlü acil ekibimiz, 5 ambulans aracı ile ayrı giriş sağlayan bir sisteme sahiptir.

Canla başla çalışan, bu meşakkatli yolda her türlü fedakarlığa göğüs geren tüm Acil Servis ekibini tebrik ediyor, çalışma hayatları boyunca başarılar diliyoruz.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HAKAN - 3 yıl önce
aci̇le ziyaretçi olarak değil birde hasta olarak gidenlere sorun bakalım ne kadar memnunlar personelden bir kayıt yaptırmak için kapı kapı dolaşıncaya kadar iyileşir yada ölürsünüz doktor yanındaki veri giriş elemanı ne işe yarıyorsa o veremezmiş
Avatar
yahya - 3 yıl önce
Foto ve reklamlar kadar guzel degil hersey.kazin ayagi baska