İlk Doğan Bebek Erkek Oldu!

Yeni Hastanede Dünyaya Gelen İlk Bebek

İlk Doğan Bebek Erkek Oldu!

banner390
Karaman Devlet Hastanesinin yeni yerinin ilk bebeği
İlgili Galeriye Git
Karaman Devlet Hastanesi Doğum Servisinde ilk bebeğimiz dünyaya geldi. İsmi henüz konulmamış olan erkek bebeğimiz, sağ salim dünyaya gelerek gözlerini açtı. 
Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterimiz Uz. Dr. Nuriye Ulu, Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. M. Kerim Şerbetçi, Başhekim Yard. Op. Dr. Ahmet Şanlı ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yard. Naime Saydam, anne ve bebeği odalarında ziyaret etti. Bu esnada sezaryen ameliyatı ile bir kız bebeğimizin de dünyaya geldiğini öğrenen Genel Sekreterimiz Uz. Dr. Nuriye Ulu; “ Hayırlısıyla ameliyatlara başladık. Hizmeti hiç aksatmadan sürekliliğini sağlayabilmek ve hasta memnuniyetini düşürmeden, istikrarlı bir şekilde çalışarak, her türlü zorlukların üstesinden gelebilmek bizim için çok önemliydi. Yeni doğan bebeklerimizi, Allah analı babalı büyütsün, şansları ve bahtları açık olsun” diyerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gurbetci - 3 yıl önce
gerçekten idareci sayın karaman kamu hastaneleri birliği genel sekreteri. dr. nuri ulu,hanım gibi olmalı hizmetlerinden dolayı karaman halkı olarak dr.hanıma ve ekibine teşekkür ediyoruz bu aileyle ve dr yanımla hiç yakınlık derecesi olmayan biriyim.bebeğe yaşın uzun olsun der dr hanıma ve ekibine başarılar dileriz...
gurbetci