Kadın Hatalıkları ve Doğum Uzmanları Göreve Başladı

Özel Mümine Hatun Hastanesi Uzman Kadrosuna iki kadın doğum uzmanını alarak daha da güçlendirdi

Kadın Hatalıkları ve Doğum Uzmanları Göreve Başladı

banner390
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ali Kemal İLHAN ve Op. Dr. M.Nihat KATAYA
İlgili Galeriye Git
 Özel Mümine Hatun Hastanesinden yapılan açıklamada;''Hastalarımızın talepleri üzerine Kadın Hatalıkları ve Doğum bölümümüze alanında başarılı iki uzman doktoru da katmış bulunuyoruz. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ali Kemal İLHAN ve Op. Dr. M.Nihat KATAYA hasta kabülene başlamış hizmet vermeye de devam etmektedirler. Hastalarımız ve bizi tercih eden Karaman'lı hemşehrilerimize en iyi kadroyla, en iyi hizmeti vermeye devam eceğiz''dendi.

 Op. Dr. Ali Kemal İLHAN Kimdir?
1977 Elazığ doğumlu olan İlhan, Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesini bitirdi. Yine ihtisasını burada tamamladıktan sonra, Ankara Etlik Doğum Hastanesinde çalıştı. Daha sonra mecburi hizmetini tamamlamak için Erzincan'da çalıştı. 2 yıldırda Karaman'da çalışmaktadır. İyi derecede ingilizce bilen İlhan, gebelik şekeri, rahim ağzı kanseri tanı ve tetkik ve tedavilerinin özel ilgi alanına girdiğini ifade etti.


Op. Dr. M.Nihat KATAYA Kimdir?

1964 Suriye Halep şehrinde doğdu. 1984-1990 yılları arasında Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde okudu. 1990 ve 1995 yılları arasında yine Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde ihtisasını tamamladı. Daha sonra ise 2011 yılına dek 15 yıl, Suriye'de özel muayenehanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet veren Kataya, talihsiz savaşın çıkmasının ardından Türkiye'ye geldi. 2011 yılından 2013 e dek Osmaniye'de özel bir hastanede çalışan Kataya, geçtiğimiz günlerde Özel Mümine Hatun Hastanesinin kadrosuna dahil oldu. Kataya evli ve 3 çocuk babasıdır.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Rahime Saraç - 2 yıl önce
Öz geçmişinizi okudum Allah herkesin hakında hayırlısını versin varmış bunda da bir hayır hocam siz mesleğiniz de başarılı bir doktorsunuz sayılar.
Avatar
nazar - 2 yıl önce
bende gelecem hocam size saygılar
Avatar
masum serseri - 2 yıl önce
ali kemal hocam super ilgileniyor.dogumuma 40 gun kaldi insallah bi aksilik cikmaz cok guleryuzlu randevu gunlerimi iple cekiyorum.iyi ki var ali kemal hocam;)
Avatar
masum serseri - 2 yıl önce
ali kemal hocammmm son 2 haftam kaldi ogluma kavusmaya ilginize tesekkur ederim sizin gibi bi doktor bulamam ben bidaha nolur gitmeyin karamandan.cook guleryuzlusunuz;)iyi ki varsiniz hocam Allah sizi basimizdan eksik etmesin
Avatar
kadersiz;( - 2 yıl önce
ya nasil anestezi uzmani olmaz koca hastanede dogumuma gunler kala yapilacak sey mi bu;(
Avatar
mehtap - 1 yıl önce
hocam nedense suriyelere savaşta kaçtılar diye kızardım ama bizimde sizin gibi işini temiz yapan hocalara ihtiyacımız varmış koskoca ist anlamadılar ya allahtan dönmüşsünüz başarılar
Avatar
far away - 1 yıl önce
Ali kemal bey, suan ki hastalarınız randevu gününü iple cekiyor biz ise Erzincan' a geri dönmenizi iple cekiyoruz. Lütfen ERZİNCAN a geri dönün.
Avatar
masum serseri - 1 yıl önce
hocam oglusumu kucagima aldim Allah sizden binlerce kez razi olsun ne muradiniz varsa versin