Karaman Tıp Merkezi'nden bir ilk

Hizmete başladığı günden itibaren sağlık sektöründe göstermiş olduğu başarısı ile Karaman halkı tarafından büyük beğeni toplayan Özel Karaman Tıp Merkezi, bir ilke daha imza atıyor. Karaman'ın özel sağlık sektöründe eksiği olan Cildiye (Dermatoloji) bölümü, 22 Haziranda hasta kabulüne başlayacak olan Uzm. Dr. Sarenur Esener ile giderilmiş oluyor.

Karaman Tıp Merkezi'nden bir ilk

banner390

Karman'da Özel sağlık sektöründe eksiklik olan Cildiye (Dermatoloji) doktoru açığı Karaman Tıp Merkezi sayesinde gideriliyor. 22 Haziran'da Karaman Tıp Merkezi'nde hasta kabulüne başlayacak olan Cildiye Doktoru Uzm. Dr. Sarenur Esener; Bulaşıcı Hastalıklar Tanı ve Tedavisi, PRP, Botoks, Mezaterapi, Sedef, Mantar, Alerji Testleri, Kriyoterapi (Kar Tedavisi), Egzema ve Lazer Uygulaması konularında hizmet verecek.

Hastane yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; "Özel Karaman Tıp Merkezi Cildiye Kliniği'nde kozmetik dermatolojik uygulamalar en güncel teknolojik ürünler kullanılarak ve hastaların talep ve ihtiyaçları göz önüne alınarak en son tıbbi gelişmeler ışığında uygulanacaktır." denildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.