banner417
banner425
19 Ağustos 2015 Çarşamba 17:27
322 Okunma
Karaman’da Sağlık Yatırımları Yerinde İncelendi
banner416
Sarıveliler İlçe Entegre Hastanesinin yeni hizmet binasının inşaatının son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı. Sağlık Bakanlığından gelen geçici kabul heyeti ile birlikte yapılan kontroller sonucunda Sarıveliler İlçe Entegre Hastanesinin en geç Eylül ayının ilk haftasında hizmete açılması kararı alındı.

Dr.Ali Rıza Altunsoy, “Sarıveliler İlçe Entegre Hastanemizin tadilat aşamasında hizmetin aksatılmadan sunulması için elinden gelen tüm gayreti gösteren, özveri ile çalışan sağlık personelimize ve Sarıveliler İlçe Entegre Hastanesinden Hizmet alan vatandaşlarımıza da sabırlarından dolayı teşekkür etti.”

Yine Karaman İl Sağlık Müdürlüğümüzce ihale edilen ve kontrolörlüğü yapılan Ermenek Devlet Hastanesi İnşaatı, inşaat firma yetkilisi ve Sağlık Bakanlığı mühendisleri ile birlikte yerinde incelemelerde bulunuldu.

Dr.Ali Rıza Altunsoy, Ermenek İlçe Sağlık Müdürü Dt.Ümran Palaz, Ermenek Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Mehmet Alakaya ile birlikte Ermenek Devlet Hastanesi geçici hizmet binası ziyaret etti. Burada çalışan sağlık personelimize gayretlerinden dolayı teşekkür etti. Hasta ve hasta yakınları ile sağlık hizmetleri memnuniyeti konusunda sohbet ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Son Güncelleme: 19.08.2015 21:54
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426