KAZIMKARABEKİR ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNDEN “SAĞLICAKLA KAL “ PROJESİ

Kazımkarabekir İlçe Kaymakamlığı, Kazımkarabekir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kazımkarabekir Toplum Sağlığı Merkezi ve Kazımkarabekir Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından yürütülen “Sağlıcakla Kal” Projesi bugün itibariyle başladı.

KAZIMKARABEKİR ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNDEN “SAĞLICAKLA KAL “ PROJESİ

banner390
KAZIMKARABEKİR ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNDEN “SAĞLICAKLA KAL “ PROJESİ
İlgili Galeriye Git
 Proje hakkında bilgi veren Okul Müdürü Halil İbrahim Tüncer; Okulumuz Yaşlı ve Hasta Hizmetleri Bölümü 11. Sınıf öğrencileriyle projenin yürütüleceğini, her gün bir öğrencinin Toplum Sağlığı Merkezine gelerek yaşlı ve hastalarımızla ilgileneceklerini,   hastalarımızın muayenelerinin tamamlanmasında yardımcı olacaklarını ; ayrıca pansuman, şeker ölçümü, tansiyon ölçümü gibi konularda hasta ve yaşlılarımızın hizmetinde olacaklarını belirtti.
Halil İbrahim Tüncer, Yaşlı ve Hasta Bakımı öğrencilerimizin tam donanımlı laboratuvarlarda eğitim aldıklarını ve eğitimlerini bu projeyle uygulama imkanı bulduklarını belirtti. Bu projeyi, ilçede önümüzdeki yıllarda da devam ettirmek istediklerini söyledi.
Tüncer, projeye katkılarından dolayı, Kazımkarabekir İlçe Kaymakamı Sayın Mehmet Uslu’ YA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Selmani Karaçam’ A, Kazımkarabekir İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlusu Sayın  Ali Cem Ergül’E ve emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkürlerini iletti.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kasabalı kasabalı - 2 yıl önce
i̇lçe miili eğitim müdürlüğüne selmani karaçam beyin gelmesi ile birlikte kazımkarabekir eğitimde ses getirecek projeler yapacağı açıkça görünüyor projede emeği geçen başta selmani karaçam beye ve lise müdürümüz halil ibrahim tüncer e teşekkür ederim
Avatar
Şark fatihi... - 2 yıl önce
i̇lçe milli eğitim müdürlüğü güzel projelerle çalışmalarına devam ediyor...
Avatar
KASABA70 - 2 yıl önce
çok özverili bir çalışma olmuş. eminim bu çalışmalar dalga dalga büyüyerek başka yerlerde de uygulanır...
Avatar
kasabalı - 2 yıl önce
tebrik ederim kasabamızın gururları
Avatar
ramazan - 2 yıl önce
halil ibrahim tüncer ve selmani karaçam ikilisi müthiş çalışkan ve özverili insanlardır allah yollarını açık etsin
Avatar
kasabaaa - 2 yıl önce
halil hoca ve selman bey ile lisemiz yükseldi tebrik ederim
Avatar
GAFRİYAT - 2 yıl önce
selmani bey başarılı bir yönetici ,ayrıca okul müdürü halil beyde başarılı tebrik eder başarılar dilerim.yalnız teog ilçe başarımızı yükseltmemiz gerekir.