SAĞLIĞA DAVET PANEL VE YÜRÜYÜŞÜ

Karaman Halk Sağlığı Müdürlüğü z ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen Sağlıklı Gençlik Paneli kapsamında Sağlık Yürüyüşü yapıldı.

SAĞLIĞA DAVET PANEL VE YÜRÜYÜŞÜ

banner390
SAĞLIĞA DAVET PANEL VE YÜRÜYÜŞÜ
İlgili Galeriye Git

Yürüyüşe KMÜ Rektörü Prof.Dr.Sabri Gökmen,  İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr.Ali Rıza Altunsoy, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hayati Kısacık ile Sağlık İdarecileri, KMÜ öğrencileri, sağlık çalışanları katıldı.

Halkımız tarafından yoğun ilgiyle karşılanan yürüyüş sonunda Üniversite öğrencileri tarafından halk oyunları gösterisi yapıldı.

Program kapsamında; 7-8-9 Aralık 2015 tarihlerinde 12.30-15.00 saatleri arasında KMÜ Konferans Salonunda “Madde Bağımlılığı, Stresi Algılama ve Yönetme, 1.Basamak Sağlık Hizmetleri ve Aile Hekimliği, Aile Planlaması, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar, Kanser, Diyabet, Obezite ve Fiziksel Aktivitenin Önemi” konularında, uzman eğitimciler tarafından gençler bilgilendirilecek. Eğitimler boyunca Üniversite bünyesinde açılacak olan stantlarda uzmanlar tarafından danışmanlık hizmeti verilecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.