Sağlık Bakanlığı:

Sağlık Bakanlığı, dün Ankara’da özel bir firma tarafından düzenlenen yanlama (drift) yarışlarında araç çarpması sonucu yaralanan Emre Özdemir’in yoğun bakımda uygun ilaç tedavisi ve klinik takibinin devam ettiğini, hayati tehlikesinin...

Sağlık Bakanlığı:

banner390
Sağlık Bakanlığı, dün Ankara’da özel bir firma tarafından düzenlenen yanlama (drift) yarışlarında araç çarpması sonucu yaralanan Emre Özdemir’in yoğun bakımda uygun ilaç tedavisi ve klinik takibinin devam ettiğini, hayati tehlikesinin bulunduğunu açıkladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Ankara’da dün özel bir firma tarafından düzenlenen yanlama yarışlarında araç çarpması sonucu yaralanan Ramazan Emre Özdemir’in tedavisi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam ettiği belirtilerek şöyle denildi:

“Dün acil servise getirilen hastaya kafa travması teşhisi konulmuştur. Kanama ve ödem tespit edilen hastaya acil cerrahi işlem planlanmamıştır. Yoğun bakımda uygun ilaç tedavisi ve klinik takibi devam eden hastanın hayati tehlikesi bulunmaktadır.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.