Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nden Örnek Çalışma

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi önemli çalışmalara imza atıyor

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nden Örnek Çalışma

banner390
 Karaman Devlet Hastanesi 82.Yıl Ek Binası'nda hizmet veren Toplum Ruh Sağlığı Merkezi anlamlı faaliyetlerine devam ediyor.

Halk Eğitim Merkezi öğretmenlerinin destekleriyle ve orada çalışan personellerin yakın ilgisiyle hastalarımıza verilen eğitimler son hızla devam ediyor ve beğeni topluyor.

Daha önce sergilemiş oldukları ebru sanatının üzerine resim ve maket yapma dersleri de alan hastalar; hem kendilerini geliştiriyorlar hem de el becerilerini arttırıyorlar. Yetkililerin yaptığı açıklamada;''Toplum temelli hizmet veren merkezimizde hastalarımız servisle evlerinden alınıp, mesai sonrası da evlerine bırakılmaktadır. Ayrıca motive etmek amaçlı hazırlanan müzik dinletiyleriyle de mutlu olan hastalarımız, bu merkezde çalışan herkesi çok sevdiklerini ve burada olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler,''denildi.

Karaman Gündem olarak bu güzel hizmetlerden dolayı bu gayretli ve çalışkan ekibi tebrik eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nuriye ulu - 4 yıl önce
karaman gündem e iyi dileklerinden dolayı çok teşekkür ediyor ve sitemizi bu hızlı takiplerinden dolayı da tebrik ediyorum ::)) haber eksik olduğu için sitemizden kaldırdık, yarın hastalarımızdan birinin yazdığı duygu dolu şiiri de ekleyerek yazacağımız haberi paylaşmanız bizleri mutlu eder. selam ve saygı ile, hayırlı akşamlar