Yeni Hastane'de Geri Sayım Başladı

Her odada TV, otomatik yataklar ve banyo yer alıyor.

Yeni Hastane'de Geri Sayım Başladı

banner390
YENİ HASTANE
İlgili Galeriye Git
 Yeni hastanede oda tanzimleri sürüyor, her odada TV, otomatik yataklar ve banyo yer alıyor.

10 Aralık’ta geçici kabulü yapılacak hastane muhtemelen Aralık sonunda resmen faaliyete geçmesi bekleniyor.
Karaman’da TOKİ tarafından yaptırılan ve bitme aşamasına gelen yeni Devlet Hastanesi tamamlanmak üzere.
Geçici kabulü için müteahhide 2 aylık süre verilen ve eksiklerin büyük bölümü tamamlanan yeni hastanede, bir yandan da yeni malzemeler yerleştiriliyor.
Modern bir şekilde yapılan hastanenin her yeri modern alet,cihaz ve teçhizatlarla donatılırken, özellikle hasta odaları da, TV, buzdolabı, bonyo-lavabonun yanı sıra 3 yönlü otomatik modern yataklarla döşeniyor.
Yeni hastanede Ameliyathaneler yeni ve modern cihazlarla donatılırken, poliklinikler de  doktor ve muayene odası olarak tasarlanmış ve yeni malzemelerle döşenmekte.
Hastanenin 10 Aralık’ta geçici kabulünün yapılması ve TOKİ tarafından Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği’ne teslimi ile eski hastanedeki bazı cihazların taşınmasına hemen başlanacağı öğrenildi.
Şu günlerde yeni hastanede bir yandan teçhizat yerleştirmeleri ve temizlik işleri yapılırken, önümüzdeki günlerde mefruşatının da yerleştirilerek hazır hale getirileceği öğrenildi.
Karaman Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Nuriye Ulu ve ekibi tarafından her gün yerinde yapılan incelemelerle yeni hastane hızla tamamlanma noktasına gelirken, muhtemelen Aralık ayı sonlarında yeni hastanenin yeni ve modern yerinde hizmete başlaması bekleniyor.
Yeni Hastanenin tamamlanarak hizmete girmesi ile eski hastanedeki pek çok sıkıntıda ortadan kalkmış ve vatandaşlar modern ve rahat bir ortamda sağlık hizmeti alacaklar.
        
    


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aydın akbay - 3 yıl önce
tv li odalar olmuş, otomatik yatakları olmuş dış ve iç cephesi güzelmiş hiç birinin anlamı yok eğer karamanlı acil hastaları konya'ya sevk edeceklerse hiç boşuna masraf yapmasınlar tühü bitmedik insanların hakları var ne geliyorsa başımıza lüks ve gösterişten geliyor insallah daha iyi işlevi olan bir hastahane hizmete girer
Avatar
cenk ibralalı - 3 yıl önce
bütün bunlar doğru dışı senii içi beni yakar muhabeti varyaa, içindee fizik tedavici, yoksaa hasta acil gelippp konyayaaa sevk ediliosaa, yolda ambulansda yada konyaya varıncaa ölüorsaaa ne anlamı varr , eski binadan yeni binayaa budaa kayda değer bi baaşrı bizee tedavi sürecini kısaltacak, kaliteki , nitelikli pratisyen yazmayan üstünde doktorlar isitoruzz...!
Avatar
muhittin - 3 yıl önce
Bir eliniz ve birde vicdaniniz var ise,yapilanlara ve saglik calisanlarina saygi gosterin,hemsiresinden,doktoruna,112 sinden diger tum calisanlara,birkerede bu insanlarin yaninda olmaya calisin,inanin zor degil,durum boyle anlattiginiz icler acisi degil
Avatar
funda Genç - 3 yıl önce @muhittin
muhuttin bey sen hastane de çalışıyosun herhalde? günde kaç saat çalışıyon ? çalıştıgın yerde vatandaşa tam kapasite hizmet verıyormusun ? hastaneye git, 10 çalışandan 7 si dışarda bir elinde çay, bir elinde sigara,sohbet muhabbet. doktora bakıyorsun acil serviste olması gereken adam, hemşire odasında geyik muhabbeti yapıyor. cenk ve aydın bey dogru soyluyorlar, hastanenin içindeki sistemi değiştirmedikten sonra, hastane binasını komple değiştirmişsin ne önemi var?
Avatar
altay - 3 yıl önce
arkadaşlar doğru yeni hastanede yok yok mesela yönlendirme yok girdinmi kaybolursun mahremiyet yok doğum yapanların yanında başka servis felakete önlem yok çocuk acil yanında normal acıl çocuklarınızı kavga ve benzeri olaylara hastaneye gelmeden alıştırın çünkü normal acilde sarhoşta gelecek hapcı da gelecek çocuk acılde yanında olduğu için kavga ve döğüşten hem çocuklar hemde gebeler nasıbını alacak başka illerde idareci odasında sadece masa sandalye var adam bu şekilde hizmet veriyor bizimkilerin de lcd televizyonuna kadar var yoksa hizmet veremiyorlar arkadaşların dedikleri doğru zihniyet değişmedikçe bina komple değişse neyazar ha birde torpilin yoksa arkanda dayın emmin yoksa başka hastaneyede sevkin olmaz ölmeye mecbursun...