4 Bin 500 Kaçak Sigara Ele Geçirildi

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 4 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.Edinilen bilgilere göre, sınır illerden temin edilen kaçak sigaraların Sakarya genelinde...

4 Bin 500 Kaçak Sigara Ele Geçirildi

banner390
Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 4 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.

Edinilen bilgilere göre, sınır illerden temin edilen kaçak sigaraların Sakarya genelinde büfe ve iş yerlerine satıldığı, gümrüksüz ve vergisiz yurda sokulan kaçak sigaraların devleti zarara uğrattığı bilgilerini değerlendirilmesi sonucu 9 Aralık Salı günü Adapazarı Orta Mahalle Kuzu Sokak üzerinde faaliyet gösteren bir kargo şirketinde N.Ç. (41) ve A.S. (54) isimli şahıslara ait olduğu tespit edilen kargo içerisinde KOM ekiplerince yapılan aramada değişik markalarda toplam 4 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirilerek el konuldu.

Şüpheliler N.Ç. ve A.S. hakkında 5607 sayılı Kaçakçılık ile Mücadele Kanununa Muhalefet Suçundan işlem yapılarak adli mercilere intikal ettirildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.