Adapazarı Belediyesi Personeli Afet Yönetimi Eğitimi Aldı

Adapazarı Belediyesi, personeline ‘Afet Yönetimi ve Afetlerde Kentsel Yapı’ düzenlemesiyle ilgili eğitim semineri verildi.Sakarya Üniversitesi tarafından ‘Afet Yönetimi Planlaması, Dünya ve Türkiye’de Afet Yönetimi, Afetlerde Kentsel Yapı...

Adapazarı Belediyesi Personeli Afet Yönetimi Eğitimi Aldı

banner390
Adapazarı Belediyesi, personeline ‘Afet Yönetimi ve Afetlerde Kentsel Yapı’ düzenlemesiyle ilgili eğitim semineri verildi.

Sakarya Üniversitesi tarafından ‘Afet Yönetimi Planlaması, Dünya ve Türkiye’de Afet Yönetimi, Afetlerde Kentsel Yapı Düzenlemesi, Afetlerde Yangın Güvenliği, Afetlerin Kentsel Yaşam Üzerine Etkileri, Türkiye İçin Afet Yönetimi Modelleri’ konulu eğitim semineri verildi. Seminere Adapazarı Belediyesi personeli de katıldı.

Adapazarı Kaymakamı Dr.İsmail Gündüz’ün de eğitmen olarak katıldığı eğitim seminerinde Afet anında ve sonrasında yapılması gerekenler anlatıldı. Adapazarı Belediyesi personelinin 4 gün süreyle Afet ve Afetlerde Yönetim konusunda eğitim aldığı seminerde amaç; eğitim alan personelin depremde halka bilinçli hizmet verebilmesini sağlamak. Sakarya Üniversitesi’nde eğitim alan belediye personeli eğitim programı kapsamında İstanbul Sakarya Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi’ne çalışma ziyaretinde bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.