banner417
banner444
27 Ekim 2014 Pazartesi 16:25
71 Okunma
Ahmet İşgüzar: “tarihi Ada İçin Heyecanlanıyoruz”
banner416
Sakarya Kent Konseyi Başkanı Ahmet İşgüzar, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli tarafından geçtiğimiz hafta kamuoyu ile paylaşılan Uzunçarşı Rehabilitasyon Projesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Uzunçarşı Rehabilitasyon Projesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Kent Konseyi Başkanı İşgüzar, “Proje Büyükşehir ve Adapazarı Belediyeleri ile esnafımız arasında hayata geçirilen önemli bir proje olacaktır. Tarihsel kimliği olan yapıların dönüştürülmesini destekliyoruz. Uzunçarşı Rehabilitasyon Projesi için heyecanlanıyoruz” dedi.

Projenin sadece bölge için değil şehir kimliği açısından da büyük önem taşıdığını belirten İşgüzar, “Bu proje hazırlanırken esnafımızın durumu da önem taşımaktadır. Çalışma boyunca esnafımızın hangi şartlarda ve nasıl faaliyetlerini sürdüreceği önemlidir. Proje hayata geçtiği takdirde bu ince detayların esnafımızın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak çözüleceğine inanıyoruz” diye konuştu.

İşgüzar açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı: “Proje Büyükşehir ve Adapazarı Belediyeleri ile esnafımız arasında hayata geçirilen önemli bir proje olacaktır. Tarihsel kimliği olan yapıların dönüştürülmesini destekliyoruz. Uzunçarşı Rehabilitasyon Projesi için heyecanlanıyoruz. Sakarya Kent Konseyi olarak tarihi adanın dönüşüm projesine elimizden gelen desteği sunacağız”

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426