Arifiye’de Parklar Yenileniyor

Arifiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mevcut parkların bakım ve onarımlarını yapmaya devam ediyor.Arifiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yol kenarlarındaki ağaçların elektrik tellerine değen ve yoldan...

Arifiye’de Parklar Yenileniyor

banner390
Arifiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mevcut parkların bakım ve onarımlarını yapmaya devam ediyor.

Arifiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yol kenarlarındaki ağaçların elektrik tellerine değen ve yoldan geçen araçlara zarar veren dallarını budarken, bir taraftan da mevcut parkların bakım ve yenilemeleri yapıyor.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; "Kış mevsimine yaklaştığımız ve ağaçların suyunun çekildiği bu günlerde, gerek elektrik ve telefon tellerine zarar veren dalları, gerek yoldan geçen araçları çizen dalları buduyoruz. Bir taraftan da mevcut parklarımızın bakım, onarım ve yenilemelerini yapıyoruz. Arifiye genelinde şu an altmış civarında parkımız mevcut. Önümüzdeki günlerde bu parklarımıza yenilerini eklemek için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz, daha yeşil ve nefes alan bir Arifiye için çalışıyoruz" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.