banner417
banner425
14 Kasım 2014 Cuma 17:00
30 Okunma
Belediye Personeline Toplam Kalite Semineri Verildi
banner416
Adapazarı Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi konulu seminer düzenlendi.

Denetçi eğitmenler M.İsmail Caran ile Aykut Onkardeşler tarafından verilen eğitim seminerinde Yönetim Sorumluluğu, Kalite Yönetim Sistemi, Dokümantasyon Şartları, İzleme,Ölçme ve İyileştirme,İç Denetimler, Yönetim Gözden Geçirme gibi konular anlatıldı. Seminere Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın ve Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer de katıldı.

Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, görülen eksiklerin giderilmesi açısından bu tür seminerlerin personel için de önemli olduğuna dikkat çekerek “ Maden Ocakları vakalarında gördüğümüz gibi talihsiz bir kaza olduğu zaman her türlü ihmal araştırılıyor. Bir yasal sorumluluk olduğu zaman ilgilisi bizler olduğumuz kadar sizlersiniz de. Düzeltilmesi gereken konularımız varsa birlikte düzelteceğiz” dedi.

Semineri veren İsmail Caran ve Aykur Onkardeşler, her hangi bir olay olmadığı sürece herkesin mutlu olduğunu ancak olay olduğunda da sonucun üzücü olduğuna dikkat çektiler. Fen İşleri Müdürlüğünde inceleme yapan ekip iş çalışırken mutlaka baret takılması gerektiğini ifade ederek “Zaten kaza bir defa oluyor. Oda ölümle sonuçlanıyor.Bu açıdan iş güvenliği önemli” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426