banner417
banner425
08 Kasım 2014 Cumartesi 16:36
32 Okunma
Engelliler Rastgele Dedi
banner416
Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen balık tutma etkinliğine katılan engelli vatandaşlar, aileleriyle keyifli bir gün geçirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikle, engelli vatandaşlar Okçular Baraj Gölü’ne olta attı. Kent Meydanı’ndan Kaynarca’ya hareket eden engelli vatandaşlar ve yakınları, kendileri için hazırlanan etkinlik alanında keyifli bir gün geçirdi. Aileleri ile birlikte oltalarını baraj gölüne bırakan engelli vatandaşlar, hayatı paylaşmaya engel olmadığını bir kez daha gösterdi.

Düzenlenen programın ardından açıklamalarda bulunan engelli annesi Nurdan Türk, “Büyükşehir Belediyemizin düzenlediği etkinlikler bizler ve yavrularımız için çok önemli bir moral kaynağı. İnşallah bu programlar sürekli devam eder. Bizlere gösterilen ilgiden dolayı çok memnunuz. Değerli Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi. Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ise engellilerin sosyal yaşam ile etkileşimlerini daha da artıracak faaliyetlerin devam edeceği belirtildi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426