Fatih Turan, Aygm Genel Müdürü Oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü (AYGM) görevine atandı.Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih...

Fatih Turan, Aygm Genel Müdürü Oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü (AYGM) görevine atandı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan, Ankara’ya atandı. Turan, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü görevine getirildi. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, görev süresi boyunca hayata geçirdiği başarılı çalışmalarından dolayı Fatih Turan’a teşekkür edilerek yeni görevinde başarı dilendi. 27 Ekim Pazartesi günü Fatih Turan’ın Genel Müdürlük görevine başladığı Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü’nün projeleri arasında MARMARAY, Anadolu ile Avrupa Yakasını ilk kez deniz tabanından karayolu ile birleştirecek Avrasya Tüneli ve hava alanları gibi önemli projeler yer alıyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.