banner414
28 Aralık 2014 Pazar 17:00
63 Okunma
İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevherli’den Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor
Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, bu yıl eğitime açılan 16 derslikli Şehit Fatih Kemal Yarar Ortaokulu’nu da gezerek faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Her gün en az 5-6 okulu gezen Cevherli öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileriyle görüşerek, sorunları dinliyor ve ihtiyaçları yerinde tespit ediyor. Okul gezileri kapsamında bu yıl eğitime açılan 16 derslikli Şehit Fatih Kemal Yarar Ortaokulu’nu da ziyaret eden Ziya Cevherli, okul Müdürü Alican Akdoğan ve Müdür Yardımcısı Tayfun Yılmaz’dan eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Yeni okul binasının çok amaçlı salon, çevre düzenlemesi gibi bazı ihtiyaçlarının kısa zamanda giderileceğini söyleyen Cevherli, öğrencilerle yaptığı sohbette, vatandaşlarımızın vergileriyle yaptırılan okul binalarının korunması konusunda önemli uyarılarda bulunarak, herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesini istedi.

Adapazarı ilçesinde yer alan tüm okulları gezeceğini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, eğitim kalitesinin arttırılması noktasında okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrencilerle sık sık biraraya gelerek, sorunlara ortak çözümler arayacaklarını belirtti.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64