banner417
banner425
18 Aralık 2014 Perşembe 18:41
48 Okunma
Kamu Hastaneler Genel Sekreteri Sağlam’dan Pamukova Ziyareti
banner416
Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Sağlam, Pamukova İlçe Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne ataması gerçekleşen Şafak Beşler’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek, hastaneyle ilgili bilgi aldı.

Genel Sekreter Sağlam, Pamukova’nın önemine dikkat çektiği değerlendirmesinde hastanenin fiziki, tıbbi ve mali konularında mevcut durumun daha da iyileştirilerek hizmet kalitesine yönelik adımlarda diğer Başhekimliklerde de olduğu gibi Pamukova Başhekimliği’ni de desteklemeye devam edeceklerini belirtti. Pamukova Devlet Hastanesi’nde gerçekleşen ziyarette, Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç.Dr. Hasan Salih Sağlam, beraberindeki Tıbbı Hizmetler Başkanı Prof.Dr. Yusuf Yürümez, İdari Hizmetler Başkanı Uzman Dr. Hacı Ali Kahya ve Mali Hizmetler Başkanı Mustafa Necati Çolak’la Dr. Şafak Beşler’in bilgilendirme sunumunu izledi.

Genel Sekreter Hasan Sağlam, bilgilendirme toplantısının ardından hastanede incelemelerde bulunurken vatandaşlarla da yakından ilgilendi. Acil servis ve yatan hastaları ziyaret eden Sağlam, hekimlerden hastaların tedavi aşamalarıyla ilgili de bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini paylaştı. Hastane personeliyle de bir süre sohbet eden Genel Sekreter, Dr. Şafak Beşler’e hayırlı olsun dileklerini ileterek Pamukova’dan ayrıldı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426