Resmi Yazışma Kuralları İle İlgili Seminer Düzenlendi

Hendek Belediyesi hizmet içi verilen Resmi Yazışma Kuralları seminerinde, elektronik imza ile ilgili son gelişmeler hakkında da bilgi verildi.Hendek Belediyesi personeli Gürkan Gürtemel tarafından verilen hizmet içi seminer de teorik anlatılan...

Resmi Yazışma Kuralları İle İlgili Seminer Düzenlendi

banner390
Hendek Belediyesi hizmet içi verilen Resmi Yazışma Kuralları seminerinde, elektronik imza ile ilgili son gelişmeler hakkında da bilgi verildi.

Hendek Belediyesi personeli Gürkan Gürtemel tarafından verilen hizmet içi seminer de teorik anlatılan seminer sonrası uygulamalı olarak resmi yazışma örnekleri, dosyalama ve arşivleme iş ile Protokol kuralları gibi konularında katılımcılar bilgilendirildi ve bilinçlendirildi. Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’de eğitime önem verdiklerini söyleyerek, “Belediye çalışanlarını sürekli olarak hizmet içi seminerler ile bilgilerini hem yeniliyoruz hem de uygulamalı olarak nasıl yapılacağını öğretiyoruz. Çünkü bizim için bilgili ve bilinçli görevlilerin iş görmesi çok önemlidir. Çalışanları sadece kendi iş branşlarında değil, ilk yardım, iş güvenliği, yabancı dil ve sivil savunma ve yangın gibi yani günlük yaşamında her zaman gerekli olabilecek bilgiler içinde seminerler düzenliyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.