Saraç Temel Atma Ve Kongrelere Katıldı

İşadamı Cihan Saraç, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatının temel atma törenin yanında, AK Parti Hendek, Sapanca ve Karapürçek ilçe kongrelerine katıldı.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın katıldığı,...

Saraç Temel Atma Ve Kongrelere Katıldı

banner390
İşadamı Cihan Saraç, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatının temel atma törenin yanında, AK Parti Hendek, Sapanca ve Karapürçek ilçe kongrelerine katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın katıldığı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hizmet binasının temel atma törenine katılan iş adamı Saraç, Hendek Sosyal Tesisleri’nde yapılan AK Parti İlçe Kongresi’nde de hazır bulundu. Mevcut Başkan Ali Kemal Sofu’nun yeniden başkan seçildiği Hendek kongresinde, Ali Kemal Sofu’yu kutlayan Saraç, Sapanca ilçe kongresi ve Karapürçek kongrelerine de katıldı. AK Parti’nin hiçbir kongre ve programlarını kaçırmayan Saraç, “Partimin bir neferi olarak daima hizmet için hazırım. Kongrelerde seçilen ve güven tazeleyen arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerimizin yanında, başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.