15 Kasım 2014 Cumartesi 17:36
69 Okunma
Bem Bir-sen Samsun Şubesi Genel Kurulu
Bem Bir-Sen Samsun Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu Canik Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Bem Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, sendika temsilcileri, STK temsilcileri ve delegelerin katıldığı genel kurula tek listeyle giren mevcut Başkan Nurettin Sever, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Genel kurulda konuşan Başkan Genç, Yeni Türkiye’de üreten ve koşan şehirlerin kazanacağına vurgu yaptı. Hak mücadelesinde Hakk’ı üstün tutan bir anlayışa sahip olduklarını belirten Başkan Genç, "Artık yeni bir Türkiye var. Yeni Türkiye’nin 2023 ve 2051 ve 2071 hedefleri doğrultusunda koşması gerekiyor. Bizler ne kadar koşarsak, ne kadar üretirsek o kadar yarışın içerisinde oluruz. Memurlarımız ve diğer çalışanlarımızla iyi bir ekibiz. Yeni Türkiye’ye ayak uydurmak için koşuyoruz, üretiyoruz. Çalışanlarımızın haklarının korunması ve verilmesi bakımından da sendikamızla uyumlu bir şekilde çalışıyoruz" dedi.

SEVER GÜVEN TAZELEDİ

Bem Bir-Sen Şube Başkanı Nurettin Sever, "Üyelerimizin özlük haklarının verilmesi için verimli bir dönem geçirdik. Bunun için Memur-Sen ve Genel Başkanımıza teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Bem Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay ise, maden işçilerinin iş güvenliği konusunda İş Güvenliği Kanunu’nun Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geldiğini ve Kamu Düzeni Kanunu’nun ise yakında çıkacağını söyledi. Yapılan seçim sonunda Nurettin Sever, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64