banner417
banner425
08 Kasım 2014 Cumartesi 13:22
54 Okunma
Caner Kurtaran’ın Nişanlısı Samsun’da Ameliyat Oldu
banner416
Ünlü dizi oyuncusu Caner Kurtaran’ın nişanlısı ünlü makyöz Ayşegül Kartal, Estetik Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Hayati Akbaş’a ameliyat olmak için Samsun’a geldi.

Hayranlarının Yaprak Dökümü’nde Ferhunde’nin eşi Şevket karakteriyle tanıdığı Caner Kurtaran, nişanlısı ve ünlülerin makyözü Makeupayşe olarak tanınan Ayşegül Kartal’ın burun ameliyatı için FBM Tıp Merkezi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Hayati Akbaş’ı tercih ettiler.

Yaklaşık 3 gün önce Samsun’da Doç.Dr. Hayati Akbaş’ın yaptığı başarılı burun ameliyatından sonra sağlığına kavuşan Ayşegül Kartal, “Ben ünlülerin makyözüyüm. Onlardan ameliyatlarını beğendiğim, estetik operasyonları beğendiğim oyuncular oldu. Tavsiye üzerine bende Hayati Akbaş’ı tercih ettim. Ameliyatımız çok iyi geçti. Burnumda nefes alma problemi vardı, onu da düzelttik. Samsun bize çok iyi geldi. Hayati Akbaş’ın enerjisi çok yüksek, bizi çok rahatlattı ve sonucun iyi olacağını düşünüyorum” dedi.

Nişanlısına başarılı bir operasyon yapıldığını belirten ünlü oyuncu Caner Kurtaran, “Doktor Hayati beyin hem tecrübesi, hem hastanesi, hem de daha önce özellikle burun ameliyatı olan oyuncu arkadaşlardan çok iyi olduğunu duyduk. FBM Tıp Merkezi üst düzey bir hastane ve estetik operasyonlar yapılıyor. Biz çok memnun kaldık. Benimde belki burada bir saç ekimi durumu olabilir” diye konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426