Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Türk Hava Yolları(THY) Samsun Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Türk Hava Yolları İle Uçmak’ konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere Piazza AVM’de düzenlenen tören ile ödülleri verildi.Türk Hava Yolları Samsun...

Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

banner390
Türk Hava Yolları(THY) Samsun Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Türk Hava Yolları İle Uçmak’ konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere Piazza AVM’de düzenlenen tören ile ödülleri verildi.

Türk Hava Yolları Samsun Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Türk Hava Yolları İle Uçmak’ konulu resim yarışmasında ikinci Tekkeköy Atatürk Ortaokulu yedinci sınıf öğrencisi Gizem Görmüş oldu. Piazza AVM’de düzenlenen ödül törenine Türk Hava Yolları Samsun Şube Müdürü Arif Ali Gezmişoğlu, Samsun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Aydın Peker, Tekkeköy Belediye Başkan Vekili Erdinç Baştan, Tekkeköy Meclis Üyesi Aydın Karmil, Atatürk Ortaokulu Müdürü Ayhan Erden ve çok sayıda davetli katıldı.

Türk Hava Yolları tarafından düzenlenen yarışmada Tekkeköy Atatürk Ortaokulu öğrencisinin ikinci olmasının ilçeleri için övünç kaynağı olduğunu belirten Tekkeköy Belediye Başkan Vekili Erdinç Baştan, “Gizem Görmüş, Samsun’da düzenlenen resim yarışmada ikinci olarak okulunun ve ilçemizin isminin kamuoyunda duyurulmasını sağlamıştır. Bu ve bu gibi etkinliklerde dereceye giren öğrencilerimize belediye olarak her türlü imkanı sağlamaya çalışacağız. Öğrencimize ve okulumuza başarılarının devamını dilerim” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.