banner417
banner425
26 Kasım 2014 Çarşamba 11:38
23 Okunma
Diyaliz Hastalarına Televizyonlu Servis
banner416
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde periton ve hemodiyaliz servisi yenilenerek hastanenin 5. katında hizmete girdi.

OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Şaban Esen, daha önce A katında olan ve 5. kata alınan servisteki hastaları ziyaret ederek ’geçmiş olsun’ dileklerini iletti. Servisle ilgili açıklama yapan Prof. Dr. Şaban Esen, "Hastanenin diyaliz ünitesinde hastalar günlük terapilerini olurken kişiye özel ekran ve kulaklıktan televizyon izleme fırsatını da buluyorlar. Her yatakta ayrı televizyon ve kulaklık bulunan serviste, hastalar istedikleri TV kanalını seçerek gürültü kirliliği olmadan tedavilerini alıyorlar" diye konuştu.

Hasta ve çalışan memnuniyetinin sağlık hizmetlerinde çok önemli olduğunu vurgulayan Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Şaban Esen, "Personelimiz daha modern ve ferah ortamda çalışmaktan dolayı mutlular, hastalarımız da daha iyi şartlarda hizmet aldıklarından dolayı çok memnunlar. Hastanemizin diğer birimlerinde de yenileme çalışmalarımız hızla devam ediyor, önümüz yıl içerisinde 3 servis daha yenilecektir" dedi.

Tedavi Gören Hastalar ise çok memnun oldukları dile getirerek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426