banner417
banner425
26 Kasım 2014 Çarşamba 17:00
44 Okunma
Myo Öğrencilerine ‘uyuşturucu’ Semineri
banner416
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu(MYO) öğrencilerine, Samsun Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından “Uyuşturucu Kullanımının Tehlikeleri” konulu seminer verildi.

Samsun Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün organizesiyle yürütülen bilgilendirmelerin biri de Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirildi.

Yüksekokul binasında gerçekleştirilen seminere Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Feyzullah İlker Serdar ve emniyet personelleri katıldı. Samsun Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nden Yavuz Alp yaptığı sunumunda üniversite öğrencilerine uyuşturucunun zararları konusunda bilgi aktardı. Yavuz Alp, “Günümüzde yaygınlaşan uyuşturucu kullanımını azaltmak için gençlerimizi bilinçlendirmemiz gerekmekte. Üniversite ortamında birçok gencimiz uyuşturucunun kurbanı olabiliyor. Bu olaylar için önlemlerimizi alıyor, gerekli önlemleri bilgilendirmelerle almaya çalışıyoruz” dedi.

Seminer Yavuz Alp’in uyuşturucu kullanımının zararlarını anlatımının ardından son buldu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426