Tekkeköy’de Sanayiler Zabıta Kontrolünde

Tekkeköy Belediyesi dört büyük sanayisinin kontrolünü ve denetimini sağlamak amacıyla zabıta karakolu kurdu.Organize, İlkadım, 19 Mayıs ve Örnek Sanayi gibi dört büyük sanayi sitesine sahip Tekkeköy Belediyesi, sanayi sitelerindeki vatandaşların...

Tekkeköy’de Sanayiler Zabıta Kontrolünde

banner390
Tekkeköy Belediyesi dört büyük sanayisinin kontrolünü ve denetimini sağlamak amacıyla zabıta karakolu kurdu.

Organize, İlkadım, 19 Mayıs ve Örnek Sanayi gibi dört büyük sanayi sitesine sahip Tekkeköy Belediyesi, sanayi sitelerindeki vatandaşların sorunlarına anında mücadele etmek maksadıyla sanayilerin tam orta noktasına zabıta karakolu açtı. Sanayi sitelerindeki denetimi sağlamak, sanayici, işadamları ve vatandaşların sorunlarına anında müdahale edebilmek maksadıyla kurulan zabıta karakolunda dört personel haftanın beş günü mesai saatleri içinde görev yapıyor.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar yaptığı açıklamada, " Sanayilerimizin kontrolünü ve denetimini sağlamak amacıyla kurduğumuz zabıta noktamıza aynı zamanda şikayeti olan sanayici, işadamı ve vatandaşlarımızın şikayetlerini bildirebilecekler. Yine zabıtamız sanayi siteleri arasında araçlarla ve yaya olarak devriye atarak, gelişi güzel çöp atılmasının da önüne geçilecek. Sanayilerimiz artık Belediyemizin her yönden denetimi ve kontrolü altına alındı" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.