Türk Dili Ve Edebiyatı Bölümü Materyal Tasarım Sergisi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencileri, “Materyal Tasarım Sergisi” açtılar.OMÜ Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencilerinin, Eğitim Fakültesi bünyesindeki Pedagojik Formasyon...

Türk Dili Ve Edebiyatı Bölümü Materyal Tasarım Sergisi

banner390
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencileri, “Materyal Tasarım Sergisi” açtılar.

OMÜ Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencilerinin, Eğitim Fakültesi bünyesindeki Pedagojik Formasyon Programı kapsamında hazırladıkları, “Materyal Tasarım Sergisi”nin açılış töreni Eğitim Fakültesi’nde gerçekleştirildi. Sergide 700’e yakın çalışma yer aldı.

Serginin açılışına, OMÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Şenol Eren, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Bayram, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Bayram, “Sergide tamamı Edebiyat Bölümü öğrencilerine ait 700’e yakın materyal sergilendi. Bu materyallerde öncelikli olarak amacımız; edebiyat, şiir ve roman eğitiminde, yazarlarımızı, şairlerimizi tanıtırken, görsel unsurlardan yararlanmayı sağlayabilmekti. Böylece gerçek sanatın, edebiyatın, şiirin reklamını yapalım istedik” dedi.

Serginin açılış töreni, açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından stantların gezilmesiyle sona erdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.