Bakan Elvan Milkman Süt ve Süt Ürünleri Tesislerini Açacak

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Karaman’a gelerek Milkman Süt ve Süt Ürünleri Tesislerini açacak. Cumartesi günü saat 17:00 Bakan Elvan tarafından açılacak olan fabrika hizmete başlayacak.

Bakan Elvan Milkman Süt ve Süt Ürünleri Tesislerini Açacak

banner390
Saray Holding’in yeni iştiraki Milkman Süt ve Süt Ürünleri 20 Eylül 2014 Cumartesi günü saat 17:00’de açılıyor. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın gerçekleştireceği açılışa devlet protokolünün yanısıra, siyasiler, sanayiciler, Saray Holding’in tedarikçileri, çalışanları ve Karaman halkı katılacak.
Saray Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sami Özdağ yaptığı açıklama da ‘’Bölgemizin doğal tatlarını modern tesislerimizde işleyerek sofralara kazandırmayı hedefliyoruz. Milkman Süt ve Süt Ürünleri, 50 bin m2 açık, 10 bin m2 kapalı alanda süt ve süt ürünleri, labne, kaşar peyniri, tereyağ, krema, ayran ve süt tozu imalatı yapacak. Günde 200 ton pastorize süt ve süt ürünü imal kapasitesine sahip tesisimiz, modern ve hijyenik üretim altyapısıyla bölgenin önemli üretim üslerinden olacaktır. 20 Eylül 2014 Cumartesi Saat: 17:00’da Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Lütfi Elvan Bey’in huzurunda gerçekleşecek olan açılışımıza tüm hemşerilerimiz davetlidirler” dedi.
Açılış Milkman’in Organize Sanayi Bölgesi 14. Cadde No:2 de ki adresinde gerçekleşecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KARAMANLI - 2 yıl önce
mılkman mı? hani türkçe,nerede türkçenin başkenti karaman?nerede öz değerleri savunan milli patronlar?sizleri tebrik ederim.siz de bir hançer vurdunuz türkçemizin kalbine.ayrıca site yönetimi büyük harf kavramı da yok bu bölümde.sanırım siz de övünmektesiniz türkçenin başkentindeyiz diye...
Avatar
Hasan karadeniz - 2 yıl önce
hayırlı olsun