07 Kasım 2014 Cuma 17:04
17 Okunma
Artan Trafik Kazaları Kurban Kestirdi
Şanlıurfa Emniyeti, son 6 ayda artan trafik kazaları nedeniyle 4 kurban kestirdi.

Şanlıurfa Emniyet Müdürü Eyyüp Pınarbaşı’nın talebiyle son 6 ay içerisinde meydana gelen trafik kazalarında 3 polisin vefat etmesi nedeniyle kaza ve belalardan korunmak için 4 kurban kesildi.

Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törende yapılan duaların ardından alınan 4 koyun sırayla kesildi. Emniyet Müdürü Pınarbaşı’nın yanı sıra emniyet müdür yardımcıları, şube müdürler, amir, komiser ve polislerin katıldığı törende sokakta görev yapan motorlu ve araçlı polis ekipleri de katıldı. Kurban kesimin ardından ekipler, Emniyet Müdürü Pınarbaşı’nın "Allah’a emanet olun" sözünün ardından görevlerinin başına hareket etti.

Tören sonrası kısa bir açıklama yapan Emniyet Müdürü Eyyüp Pınarbaşı, göreve başlamasının ardından geçen 6 aylık süreçte 3 polis memurunun trafik kazasında şehit olduğunu ifade etti. Pınarbaşı, ekiplerin bölgede birçok asayiş olayında gösterlen başarılı çalışmalara rağmen trafik kazalarında yaşanan acıya dikkat çekerek, mesai arkadaşlarının kaza ve beladan korunması dileğiyle kurban kestiklerini söyledi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64