Başarılı Öğrencilere Ödül, Öğretmen Ve Okullarına Hediye Verildi

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.(DEDAŞ)’ın Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlediği “Canım Öğretmenim” konulu resim yarışmasında dereceye girenler öğrencilere ödülleri, öğrencileri yetiştiren öğretmen ve...

Başarılı Öğrencilere  Ödül, Öğretmen Ve Okullarına Hediye Verildi

banner390
Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.(DEDAŞ)’ın Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlediği “Canım Öğretmenim” konulu resim yarışmasında dereceye girenler öğrencilere ödülleri, öğrencileri yetiştiren öğretmen ve okullara da hediyeleri törenle verildi.

Şanlıurfa genelinde katılımın oldukça yüksek olduğu resim yarışmasına 6 bin eser katıldı. Seçici kurul tarafından titizlikle değerlendirilen eserlerin dereceye girmeyi başaran sahipleri , ödüllerini protokolün elinden aldı. Düzenlenen törende yarışmada birinci olan ve Yunus Emre İMKB İlkokulunda okuyan Melisa Melek Özçelik’e bisiklet, ikinci olan Saraç İlgi Okulu’ndan Ceren Böke’ye hediye çeki, üçüncü olan Selçuklu İlköğretim Okulu öğrencisi Medine Çalağan ise kırtasiye seti kazandı.

Öte yandan öğrencilere verilen hediyelerin yanı sıra öğrenciyileri yetiştiren öğretmenlere tablet bilgisayar ile okuluna dizüstü bilgisayar verildi.

DEDAŞ İl Müdürü Müdürü Esin Eroğlu, başarılı öğrencileri tebrik ederken, tüm öğretmenlerin ise gününü kutladı


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.