Kamu Hastaneleri Birliği’nden, Rektör Mutlu’ya Ziyaret

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Uzm. Dr. Zafer Çukurova ve Şanlıurfa Genel Sekreteri Cihan Ekmen, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu’yu makamında ziyaret etti.Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim Halil...

Kamu Hastaneleri Birliği’nden, Rektör Mutlu’ya Ziyaret

banner390
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Uzm. Dr. Zafer Çukurova ve Şanlıurfa Genel Sekreteri Cihan Ekmen, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu’yu makamında ziyaret etti.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim Halil Mutlu tarafından karşılanan heyetin ziyaretinde, inşaatı devam eden ve 2015 yılında tamamlanacak Harran Üniversitesi 600 Yataklı Araştırma ve Uygulama Hastanesi hakkında bilgi verildi. Heyet daha sonra üniversitenin Osmanbey yerleşkesindeki hastane inşaatını gezerek inşaatta gelinen noktayı incelediler. Yapılan gezi ve incelemeler sonrası Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi akademisyenleriyle bir araya gelen başkan Uz. Dr. Zafer Çukurova birliğin çalışması, ülkemizde sağlıkta gelinen nokta, Türkiye’de dünden bugüne birlikte kullanım ve işbirliği konularında bilgiler verdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.