Öğretmenler’e Sinema Bileti Hediye

Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, Öğretmenler Günü dolayısıyla 24 Kasım’da 75 TL ve üzeri alışveriş yapacak öğretmenlere sinema bileti hediye edilecek.Hesaplı alışverişin yanı sıra kaliteli eğlence ve sosyal ortam...

Öğretmenler’e Sinema Bileti Hediye

banner390
Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, Öğretmenler Günü dolayısıyla 24 Kasım’da 75 TL ve üzeri alışveriş yapacak öğretmenlere sinema bileti hediye edilecek.

Hesaplı alışverişin yanı sıra kaliteli eğlence ve sosyal ortam arayanların buluşma noktası olan Piazza, cazip kampanyalarıyla ziyaretçilerini memnun etmeye devam ediyor. Piazza, 24 Kasım’da 75 TL ve üzeri alışveriş yapan öğretmenlere çekilişsiz, kurasız sinema bileti armağan edecek. AVM’yi ziyaret eden öğretmenler, bol alternatifli ve keyifli bir alışverişin ardından geniş, ferah ve konforlu Cinemaximum salonlarında bedava film izlemenin keyfini yaşayacak. Hediye sinema bileti almak isteyen öğretmenlerin, 24 Kasımda yapacakları 75 TL ve üzeri alışverişlerini belgeleyen fiş ya da faturalarıyla danışma birimine başvurup öğretmen kimliklerini göstermeleri yeterli olacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.