Şanlıurfa Piazza’da Tenis Turnuvası

Alışverişin yanı sıra eğlence ve yaşam merkezi arayanların da buluşma noktası olan Şanlıurfa Piazza’nın ziyaretçilere kültürel ve sportif aktivitelerle yaptığı sürprizlerin devam ediyor.Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ile...

Şanlıurfa Piazza’da Tenis Turnuvası

banner390
Alışverişin yanı sıra eğlence ve yaşam merkezi arayanların da buluşma noktası olan Şanlıurfa Piazza’nın ziyaretçilere kültürel ve sportif aktivitelerle yaptığı sürprizlerin devam ediyor.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ile Şanlıurfa Tenis Kano Spor kulübü işbirliğiyle düzenlenen Tenis Turnuvası, Şanlıurfa Piazza AVM’de başlıyor. 18-19 Ekim tarihlerinde yapılacak turnuvada, tenis kortlarında izlemeye alışık olduğumuz heyecan rüzgarı bu kez Piazza’da esecek.

Halkı sağlıklı yaşam alışkanlıklarına teşvik etmek ve Şanlıurfa’da tenis sporunun yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen etkinliğe, her yaş grubundan sporcular katılabilecek. Turnuva başvuru formları Şanlıurfa Piazza AVM’nin danışma bankosundan temin edilebilecek. Turnuva sonunda kazananlara sürpriz hediyeler ve çeşitli ödüller verilecek. Tekler ve çiftler kategorilerinde gerçekleştirilecek tenis turnuvasının büyük ilgi görmesi bekleniyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.