Soğuk Hava Balık Satışlarını Artırdı

Türkiye’yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde de etkili oldu. Soğuk hava nedeniyle balık satışları arttı.Türkiye’yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar...

Soğuk Hava Balık Satışlarını Artırdı

banner390
Türkiye’yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde de etkili oldu. Soğuk hava nedeniyle balık satışları arttı.

Türkiye’yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde de etkili oldu. Soğuk havalarda artan balık satışları, satıcıların yüzünü güldürüyor. Hava sıcaklığının mevsim normalleri civarında seyretmesi nedeniyle satışların arttığını ifade eden Karadeniz Balıkçısı’nda çalışan Erbaş Ölmez, "Beklenen soğuk havanın bölgemizde hissedilmesi balık satışlarımızı artırdı. Balık çeşitlerimizden tekir, çingene palamut, yerli uskumru, çupra, levrek, hamsi, somon, istavrit, kalyoz ve mercan sazanı gibi balık çeşitlerimiz ilçe halkı tarafından yoğun ilgi görüyor. Balık fiyatlarımız çeşitlerine göre 5 TL ile 20 TL arasında alıcı buluyor" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.