banner417
banner425
09 Aralık 2014 Salı 09:50
29 Okunma
Soner Sarıkabadayı Şanlıurfa’ya Geliyor
banner416
Türk Pop Müziği’nin son yıllardaki en popüler isimlerinden Soner Sarıkabadayı, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş’ta hayranlarıyla buluşuyor.

Hesaplı alışverişin yanı sıra kentin sosyal ve kültürel etkinliklerine ev sahipliği yapan; ünlü yazarları, şairleri ve ses sanatçılarını yöre halkıyla buluşturan Piazza AVM’ler, bu kez Soner Sarıkabadayı’yı ağırlıyor.

Şarkıları milyonlarca hayranı tarafından büyük beğeniyle dinlenen genç şarkıcı Soner Sarıkabadayı, 20 Aralık Cumartesi günü saat 15.00’da Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin buz pistinde, 27 Aralık Cumartesi günü ise Kahramanmaraş Piazza AVM’de gerçekleştirilecek mini konser ve ardından da imza günü etkinliğinde sevenleriyle birlikte olacak. Hayranları, mini konserde şarkılarına eşlik edecekleri sanatçıdan imza alma ve birlikte fotoğraf çektirme fırsatı bulacaklar.

HİT ŞARKILARIN USTA YORUMCUSU

İlk çıkışını 2009 yılında “Buz” adlı albümüyle yapan Soner Sarıkabadayı’nın, prestijli birçok müzik yarışmasında ödülleri bulunuyor. Her biri yüksek satış rakamlarına ulaşan “Kutsal toprak”, “Pas”, “Yara bandı”, “Sadem”,” İnsan sevmez mi?”,” Burada biri var”, “İtiraz” gibi hit olmuş şarkıların usta yorumcusu Soner Sarıkabadayı‘nın mini konseri ve imza gününe hayranlarının büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426