Kaymakam Kahraman Köy Okullarını Ziyaret Etti

Siirt’in Pervari İlçe Kaymakamı Murat Kahraman, köy okullarını ziyaret ederek incelemede bulundu.Kaymakam Kahraman, beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Ersan Dikili, İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Sıddık Çakan, Gıda Tarım...

Kaymakam Kahraman Köy Okullarını Ziyaret Etti

banner390
Siirt’in Pervari İlçe Kaymakamı Murat Kahraman, köy okullarını ziyaret ederek incelemede bulundu.

Kaymakam Kahraman, beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Ersan Dikili, İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Sıddık Çakan, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdür Vekili Muhammet Arslan, İlçe Özel İdare Müdürü Ümit Ömür Özcan, Vakıf Müdürü Yüksel Yıldırım ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Abdurrahman Özmen ile birlikte Kocaçavuş, Aşağıbalcılar, Yukarıbalcılar ve Gökbudak köylerini ziyaret etti. Köylerde incelemeler yaparak muhtarlardan köylerinin genel durumu hakkında bilgi alan Kaymakam Kahraman, istek ve talepleri not ederek, acil çözülmesi gereken sorunların ivedilikle giderilmesi talimatını verdi.

Daha sonra köy okullarını ziyaret eden Kahraman, öğrencilerle bir müddet sohbet etti. Okul idarecileri ve öğretmenlerinin ihtiyaçlarının da giderileceğini belirten Kahraman, ilçe ve köylerde eğitimin kalitesinin arttırılması için her türlü desteğin verileceğini, özellikle kız çocuklarının okullaşması noktasında büyük gayret serf edildiğini söyledi.

Ziyaret, öğrencilere çeşitli hediyelerin dağıtılmasıyla sona erdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.